jedalny listok

Počítadlo prístupov

214404

JSN imageshow Module

Liptov ponúka široké možnosti peších túr vďaka výhodnej polohe a mnohorakým prírodným krásam. Návštevníci si môžu vybrať z širokého spektra rôzne náročných turistických tras. Liptov obklopujú najväčšie hory na Slovensku: Vysoké Tatry, Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu, Veľká Fatra na západe a Popradská kotlina na východe. Orientáciu v teréne uľahčujú značkované chodníky. Najdôležitejšie diaľkové trasy sú značené červenou farbou. Modrou, zelenou a žltou farbou sú značené chodníky miestného významu. Všetky značkované turistické chodníky vychádzajú z miest, obcí alebo turistických stredísk.

Čítať ďalej...

Klasická masáž je sústava hmatov na odstránenie únavy, posilnenie zdravia a zvýšenie celkovej odolnosti organizmu. Klasická masáž, ako najstaršia liečebná metóda, má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Tiež by sme mohli povedať, že je to určitý druh pasívneho cvičenia – posilňovania.

Čítať ďalej...

Prečo cvičiť a veľa sa pohybovať

Bolesti chrbta, šije, ramien, bedrových kĺbov, kolien, teda rôznych častí pohybového aparátu  patria k najčastejším zdravotným problémom väčšiny z nás.
Podpisuje sa pod nich najmä, sedavé zamestnanie, málo pohybu, jednostranné zaťaženie.
Permanentné preťažovanie stále tých istých svalov alebo dokonca len ich častí (dochádza k ich presileniu) a nepoužívanie ostatných svalov (dochádza k ich zoslabnutiu a ochabnutiu), vedie k  tzv. svalovej dysbalancii.

Čítať ďalej...

  KONTAKTUJTE NÁS

AGROTOUR, d.s.o 
Korytnická 568 
034 73 Liptovská Osada 

mobil : 0905 43 69 12 
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Konateľ:
PhDr. Jaroslav Ulík 
0905 43 69 12

  REZERVÁCIA UBYTOVANIA
JSN Dome template designed by JoomlaShine.com