jedalny listok

Počítadlo prístupov

212917

JSN imageshow Module

Klasická masáž je sústava hmatov na odstránenie únavy, posilnenie zdravia a zvýšenie celkovej odolnosti organizmu. Klasická masáž, ako najstaršia liečebná metóda, má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Tiež by sme mohli povedať, že je to určitý druh pasívneho cvičenia – posilňovania.

 Klasická masáž zvyšuje prietok krvi v tele, čím pozitívne ovplyvňuje činnosť vášho srdca ako i telových orgánov. Zlepšuje sa výmena kyslíka a oxidu uhličitého v pľúcach ako aj vnútorné dýchanie a termoregulačné procesy. Zvyšuje sa telesná a duševná výkonnosť, skvalitňuje sa spánok a činnosť centrálnej nervovej sústavy.
Klasická masáž prekrví kožu, uvoľní vývody miazgových a potných žliaz . Urýchli vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest, čím sa vám zníži tvorba kŕčových žíl.
Vďaka pravidelnej klasickej masáži vaša pokožka bude pružnejšia, svaly sa zbavia svalového stuhnutia a v dôsledku toho aj svalových bolestí napr. v oblasti krku, šije, medzi lopatkami, v krížoch ale aj bolestí ramien, bedrových kĺbov a kolien.
Klasická masáž pomáha pri migréne, rekonvalescencii svalov a kĺbov po zlomeninách alebo iných zraneniach.
Klasická masáž trvá od 20 min do 90 min. Dĺžka jej trvanie závisí od veľkosti tela, časti tela, ktorá je masírovaná, od reflexných zmien na koži, v podkoží, na fasciách - svalových pokrývkach, na svaloch a na perioste - okostici.

Kto má absolvovať klasickú masáž?

Každý jeden, kto:

  • sa cíti unavený,
  • má stuhnuté a boľavé svaly,
  • je po úraze alebo zranení,
  • má zníženú pohyblivosť kĺbov

  KONTAKTUJTE NÁS

AGROTOUR, d.s.o 
Korytnická 568 
034 73 Liptovská Osada 

mobil : 0905 43 69 12 
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Konateľ:
PhDr. Jaroslav Ulík 
0905 43 69 12

  REZERVÁCIA UBYTOVANIA
JSN Dome template designed by JoomlaShine.com